Magyar | English


Debrecen

Debreceni agrokémiai iroda
Cím:4002 Debrecen, Balmazújvárosi út 10. 
Telefon:+36-52-418-666
Fax:+36-52-418-634
Irodavezető:Pucsok András
Növszer, műtrágya, vetőmag
Pucsok AndrásIrodavezető (Debrecen) 
Telefon:+36-30-250-3889
Email:pucsok@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Elek TiborÜzletkötő (Debrecen) 
Telefon:+36-30-647-1627
Email:elek@novochem.hu

Győr

Győri agrokémiai iroda
Cím:9027 Győr (ipari park), Almafa utca 6. 
Telefon:+36-96-349-777
Fax:+36-96-410-590
Irodavezető:Sághy Zsolt
Veszprém megye
Sághy ZsoltIrodavezető (Győr) 
Telefon:+36-30-979-9555
Email:saghy@novochem.hu
Műtrágya logisztika
Mészáros TamásÁruforgalmi asszisztens, logisztikus 
Telefon:+36-30-331-5347
Email:mtamas@novochem.hu
Győr-Moson-Sopron és Vas megye
Zsidei RóbertÜzletkötő (Győr) 
Telefon:+36-30-956-6937
Email:zsidei@novochem.hu

Nagykanizsa

Nagykanizsai agrokémiai iroda
Cím:8800 Nagykanizsa, Csengery utca 82. 
Telefon:+36-93-310-979
Fax:+36-93-310-979
Irodavezető:Zsigray Csaba
Növényvédőszer
Kondor IstvánÜzletkötő, tanácsadó  
Telefon:+36-30-627-4317; +36-30-956-6825
Email:kondor@novochem.hu

Százhalombatta

Százhalombatta Ipari Park
Cím:2440 Százhalombatta, Asztalos u. 6. 
Telefon:+36-23-510-396, +36-23-334-688, +36-30-439-6446
Fax:+36-23-337-193
Irodavezető:Fischer Béla
Növszer, műtrágya, vetőmag
Kispál ÉvaÁruforgalmi előadó (Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-515-2661
Email:kispaleva@novochem.hu

Szolnok

Szolnoki agrokémiai iroda
Cím:5000 Szolnok, Kőrösi utca 86. 
Telefon:+36-56-414-236
Fax:+36-56-425-375
Irodavezető:Kiss László
Növszer, műtrágya, vetőmag
Nagyné Pólya SaroltaÜzletkötő (Szolnok) 
Telefon:+36-30-248-6274
Email:sarolta@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Kiss LászlóIrodavezető (Szolnok) 
Telefon:+36-30-625-5625
Email:kissl@novochem.hu
Novochem Ltd.
Center 
P: +36-1-210-1200
novochem@novochem.hu
Contact

ISO 9001:2008
Stop! for the forgery pesticide
Product forgery
New office and warehouse in Győr
Novochem, Győr
Distribution of agrochemicals and fittings
Nagykanizsa
Storage of chemicals, agrochemicals and plastics
Százhalombatta
Distribution of agrochemicals
Szolnok
Distribution of agrochemicals
Debrecen