Magyar | English


Üzletágak szerinti elérhetőségek:


Agrokémiai üzletág:



Debreceni iroda elérhetőségei

Debreceni agrokémiai iroda
Cím:4002 Debrecen, Balmazújvárosi út 10. 
Telefon:+36-52-418-666
Fax:+36-52-418-634
Irodavezető:Pucsok András
Növszer, műtrágya, vetőmag
Pucsok AndrásIrodavezető (Debrecen) 
Telefon:+36-30-250-3889
Email:pucsok@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Elek TiborÜzletkötő (Debrecen) 
Telefon:+36-30-647-1627
Email:elek@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Bojti AttilaÜzletkötő (Debrecen) 
Telefon:+36-30-250-5865
Email:bojti@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Kádár ValériaÁruforgalmi előadó 
Telefon:+36-30-515-5840
Email:vali@novochem.hu

Győri iroda elérhetőségei

Győri agrokémiai iroda
Cím:9027 Győr (ipari park), Almafa utca 6. 
Telefon:+36-96-349-777
Fax:+36-96-410-590
Irodavezető:Sághy Zsolt
Veszprém megye
Sághy ZsoltIrodavezető (Győr) 
Telefon:+36-30-979-9555
Email:saghy@novochem.hu
Komárom-Esztergom megye
Balázs FerencnéÜzletkötő (Győr) 
Telefon:+36-30-956-6936
Email:balazsne@novochem.hu
Műtrágya logisztika
Mészáros TamásÁruforgalmi asszisztens, logisztikus 
Telefon:+36-30-331-5347
Email:mtamas@novochem.hu
Győr-Moson-Sopron megye
Amador GergelyÜzletkötő (Győr) 
Telefon:+36-30-959-5919
Email:amador@novochem.hu
Győr-Moson-Sopron és Vas megye
Zsidei RóbertÜzletkötő (Győr) 
Telefon:+36-30-956-6937
Email:zsidei@novochem.hu

Nagykanizsai iroda elérhetőségei

Nagykanizsai agrokémiai iroda
Cím:8800 Nagykanizsa, Csengery utca 82. 
Telefon:+36-93-310-979
Fax:+36-93-310-979
Irodavezető:Zsigray Csaba
Növszer, műtrágya, vetőmag
Zsigray CsabaIrodavezető (Nagykanizsa) 
Telefon:+36-30-956-6825
Email:zsigray@novochem.hu
Növényvédőszer
Kondor IstvánÜzletkötő, tanácsadó  
Telefon:+36-30-627-4317; +36-30-956-6825
Email:kondor@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Major LászlóÜzletkötő (Nagykanizsa) 
Telefon:+36-30-375-9781
Email:majorlaszlo@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Pécz ZsuzsannaÜzletkötő (Nagykanizsa) 
Telefon:+36-30-350-7386
Email:zsuzsanna.pecz@novochem.hu

Százhalombattai iroda elérhetőségei

Százhalombatta Ipari Park
Cím:2440 Százhalombatta, Asztalos u. 6. 
Telefon:+36-23-510-396, +36-23-334-688, +36-30-439-6446
Fax:+36-23-337-193
Irodavezető:Fischer Béla
Növszer, műtrágya, vetőmag
Fischer BélaIrodavezető (Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-951-4338
Email:fischer@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Kispál ÉvaÁruforgalmi előadó (Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-515-2661
Email:kispaleva@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Ungor KárolyÜzletkötő (Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-243-9840
Email:ungor@novochem.hu
Fejér megye
Szabó TímeaÜzletkötő(Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-460-4950
Email:szabotimea@novochem.hu

Szolnoki iroda elérhetőségei

Szolnoki agrokémiai iroda
Cím:5000 Szolnok, Kőrösi utca 86. 
Telefon:+36-56-414-236
Fax:+36-56-425-375
Irodavezető:Kiss László
Növszer, műtrágya, vetőmag
Kiss LászlóIrodavezető (Szolnok) 
Telefon:+36-30-625-5625
Email:kissl@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Nagyné Pólya SaroltaÜzletkötő (Szolnok) 
Telefon:+36-30-248-6274
Email:sarolta@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Dobi DénesÜzletkötő (Szolnok) 
Telefon:+36-30-311-6148
Email:dobid@novochem.hu

Vegyi üzletág elérhetőségei anyagcsoportonként

Üzletág igazgató
Őriné Tóth ErikaÜzletág igazgató 
Telefon:+36-1-464-4919
Email:totherika@novochem.hu
Metanol, etil-acetát,  ecetsav értékesítése
Kocsis JózsefÜzletkötő 
Telefon:+36-1-464-4839
Email:kocsis@novochem.hu
Tujner SzilviaBonyolító 
Telefon:+36-1-464-4920
Email:tujner@novochem.hu
Szervetlen vegyületek, szerves aminok, diolok, egyéb szerves vegyületek
Kucher KrisztinaÜzletkötő 
Telefon:+36-1-464-4812
Email:kucher@novochem.hu
Soós EszterBonyolító 
Telefon:+36-1-464-4811
Email:soos@novochem.hu
Általános és regenerált  oldószerek értékesítése
Miskolczi ErikaÜzletkötő 
Telefon:+36-1-464-4805
Email:miskolczi@novochem.hu
Költőné Koncz IlonaBonyolító 
Telefon:+36-1-464-4922
Email:ilona@novochem.hu
Üzletkötő
Furcovici GabriellaÜzletkötő 
Telefon:+36-1-464-4816
Email:furcovici@novochem.hu
AEROSIL, DYNASYLAN termékek (EVONIK), lágyítók (BASF), speciális oldószerek
Pinter GyulaÜzletkötő 
Telefon:+36-1-464-4918
Email:pintergy@novochem.hu
Harkel MáriaBonyolító 
Telefon:+36-1-464-4921
Email:harkel@novochem.hu
Juhasz ÁgnesBonyolító 
Telefon:+36-1-464-4962
Email:juhasz@novochem.hu
Synthomer (latexek), Harold Scholz termékek értékesítése
Veres JánosÜzletkötő 
Telefon:+36-1-464-4827
Email:veres@novochem.hu
Harkel MáriaBonyolító 
Telefon:+36-1-464-4921
Email:harkel@novochem.hu
Szervetlen vegyületek, szerves aminok, egyéb szerves vegyületek
Buzder-Lantos ErzsébetÜzletkötő 
Telefon:+36-30-265-4732
Email:buzder@novochem.hu
Soós EszterBonyolító 
Telefon:+36-1-464-4811
Email:soos@novochem.hu

Műanyag üzletág elérhetőségei anyagcsoportonként

Műanyag üzletág igazgató
Dr. Száraz Anikó Üzletág igazgató 
Telefon:+36-1-464-4930
Email:szarazaniko@novochem.hu
Polietilén, Polipropilén,Poliamid és Kaprolaktam belföldi értékesítése
Lenhardtné Koller JuditÜzletkötő 
Telefon:+36-1-464-4940
Email:koller@novochem.hu
Polietilén, Polipropilén, PVC granulátum és porkeverék belföldi és Románia-i ért
Kovácsi EnikőÜzletkötő 
Telefon:+36-30-295-7607
Email:kovacsi@novochem.hu
PVC és Polietilén termékek Bulgáriai értékesítése
Kissné Vermes MagdolnaÜzletkötő 
Telefon:+36-1-464-4939
Email:vermes@novochem.hu
Export-import bonyolítás
Pinczehelyi HajnalkaBonyolító 
Telefon:+36-1-464-4942
Email:pinczehelyi@novochem.hu

Szerelvény üzletág elérhetőségei anyagcsoportonként

Tolózárak, Gömbcsapok, Szelepek, Csövek, Egyéb
Fülöp NorbertÜzletág igazgató 
Telefon:+36-30-399-5952
Email:fulop@novochem.hu
Tolózárak, Gömbcsapok, Szelepek, Csövek, Egyéb
Kálmánné Gáspár Mária Üzletkötő 
Telefon:+36-30-278-3090
Email:kalmanne@novochem.hu
Tolózárak, Gömbcsapok, Szelepek, Csövek, Egyéb
Novák GáborÜzletkötő 
Telefon:+36-30-311-6147
Email:novakgabor@novochem.hu
Tolózárak, Gömbcsapok, Szelepek, Csövek, Egyéb
Révészné Karaji AnikóÁruforgalmi adminisztrátor 
Telefon:+36-93-310-121
Email:reveszne@novochem.hu
Novochem Kft.
Központ 
T: +36-1-210-1200
novochem@novochem.hu
Kapcsolat

2011-ben a győri ipari parkban elkészült az új telephelyünk...
Novochem Kft. Győr
Agrokemikáliák és szerelvények forgalmazása
Nagykanizsa
Vegyianyagok, agrokemikáliák és műanyag alapanyagok tárolása
Százhalombatta
Agrokemikáliák tárolása és forgalmazása
Szolnok
Agrokemikáliák tárolása és forgalmazása
Debrecen
Szerves és szervetlen anyagok lefejtése
Százhalombatta II.