Magyar | English


Debrecen

Debreceni agrokémiai iroda
Cím:4002 Debrecen, Balmazújvárosi út 10. 
Telefon:+36-52-418-666
Fax:+36-52-418-634
Irodavezető:Pucsok András
Növszer, műtrágya, vetőmag
Bojti AttilaÜzletkötő (Debrecen) 
Telefon:+36-30-250-5865
Email:bojti@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Elek TiborÜzletkötő (Debrecen) 
Telefon:+36-30-647-1627
Email:elek@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Furda BettinaÁruforgalmi előadó 
Telefon:+36-30-831-1416
Email:furda@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Kádár ValériaÁruforgalmi előadó 
Telefon:+36-30-515-5840
Email:vali@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Pucsok AndrásIrodavezető (Debrecen) 
Telefon:+36-30-250-3889
Email:pucsok@novochem.hu

Győr

Győri agrokémiai iroda
Cím:9027 Győr (ipari park), Almafa utca 6. 
Telefon:+36-96-349-777
Fax:+36-96-410-590
Irodavezető:Sághy Zsolt
Győr-Moson-Sopron megye
Amador GergelyÜzletkötő (Győr) 
Telefon:+36-30-959-5919
Email:amador@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Fódi DóraÁruforgalmi adminisztrátor 
Telefon:+36-30-387-4798
Email:fodi@novochem.hu
Komárom-Esztergom megye
Balázs FerencnéÜzletkötő (Győr) 
Telefon:+36-30-956-6936
Email:balazsne@novochem.hu
Műtrágya logisztika
Mészáros TamásÁruforgalmi asszisztens, logisztikus 
Telefon:+36-30-331-5347
Email:mtamas@novochem.hu
Növényvédőszer
Molnár IstvánÁruforgalmi előadó 
Telefon:+36-30-646-6254
Email:molnar@novochem.hu
Veszprém megye
Sághy ZsoltIrodavezető (Győr) 
Telefon:+36-30-979-9555
Email:saghy@novochem.hu
Győr-Moson-Sopron és Vas megye
Zsidei RóbertÜzletkötő (Győr) 
Telefon:+36-30-956-6937
Email:zsidei@novochem.hu

Nagykanizsa

Nagykanizsai agrokémiai iroda
Cím:8800 Nagykanizsa, Csengery utca 82. 
Telefon:+36-93-310-979
Fax:+36-93-310-979
Irodavezető:Zsigray Csaba
Növszer, műtrágya, vetőmag
Horváthné Nagy AndreaÜzletkötő (Nagykanizsa) 
Telefon:+36-30-625-5626
Email:andrea@novochem.hu
Növényvédőszer
Kondor IstvánÜzletkötő, tanácsadó  
Telefon:+36-30-627-4317; +36-30-956-6825
Email:kondor@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Major LászlóÜzletkötő (Nagykanizsa) 
Telefon:+36-30-375-9781
Email:majorlaszlo@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Pécz ZsuzsannaÜzletkötő (Nagykanizsa) 
Telefon:+36-30-350-7386
Email:zsuzsanna.pecz@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Zsigray CsabaIrodavezető (Nagykanizsa) 
Telefon:+36-30-956-6825
Email:zsigray@novochem.hu

Százhalombatta

Százhalombatta Ipari Park
Cím:2440 Százhalombatta, Asztalos u. 6. 
Telefon:+36-23-510-396, +36-23-334-688, +36-30-439-6446
Fax:+36-23-337-193
Irodavezető:Fischer Béla
Növszer, műtrágya, vetőmag
Fischer BélaIrodavezető (Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-951-4338
Email:fischer@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Kispál ÉvaÁruforgalmi előadó (Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-515-2661
Email:kispaleva@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Prágai TímeaÜzletkötő (Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-250-9622
Email:pragai@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Ungor KárolyÜzletkötő (Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-243-9840
Email:ungor@novochem.hu
Fejér megye
Szabó TímeaÜzletkötő(Százhalombatta) 
Telefon:+36-30-460-4950
Email:szabotimea@novochem.hu

Szolnok

Szolnoki agrokémiai iroda
Cím:5000 Szolnok, Kőrösi utca 86. 
Telefon:+36-56-414-236
Fax:+36-56-425-375
Irodavezető:Kiss László
Növszer, műtrágya, vetőmag
Dobi DénesÜzletkötő (Szolnok) 
Telefon:+36-30-311-6148
Email:dobid@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Sziráki KerstinÁruforgalmi előadó 
Telefon:+36-30-598-2260
Email:kerstin@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Kiss LászlóIrodavezető (Szolnok) 
Telefon:+36-30-625-5625
Email:kissl@novochem.hu
Növszer, műtrágya, vetőmag
Nagyné Pólya SaroltaÜzletkötő (Szolnok) 
Telefon:+36-30-248-6274
Email:sarolta@novochem.hu
Novochem Kft.
Központ 
T: +36-1-210-1200
novochem@novochem.hu
Kapcsolat

ISO 9001:2008
STOP! a hamisított növényvédő szernek
Termékhamisítás
2011-ben a győri ipari parkban elkészült az új telephelyünk...
Novochem Kft. Győr
Agrokemikáliák és szerelvények forgalmazása
Nagykanizsa
Vegyianyagok, agrokemikáliák és műanyag alapanyagok tárolása
Százhalombatta
Agrokemikáliák tárolása és forgalmazása
Szolnok
Agrokemikáliák tárolása és forgalmazása
Debrecen
Szerves és szervetlen anyagok lefejtése
Százhalombatta II.